Vstavané skrine

Neodmysliteľnou súčasťou každého domu a bytu sa stali vstavané skrine na mieru. Sú optimálnym riešením pri využití  každého voľného  priestoru - pomôžu zorganizovať uloženie denných i sezónnych predmetov, ale rovnako môžu ukrývať malú pracovňu s počítačom alebo šijacím strojom, či televízor. Využívajú sa predovšetkým v bytoch, kde účelne a pritom osvedčene riešia obvyklé problémy s nedostatkom miesta, a to nielen v samotnom byte, ale aj v skriniach, kde uskladňujeme rôzne veci, ako prostriedky na udržiavanie domácností a podobne. Ich výhodou je výroba na mieru a prispôsobenie tvaru aj veľkosti presne vašim potrebám. Vhodne a prakticky vyplnia kúty a ľahko vytvoria úložný priestor aj pri zošikmených stenách.

Aj keď v rodinných domoch býva priestoru zvyčajne dosť, aj tam si vstavané skrine nájdu svoje plné uplatnenie. Pri novostavbách architekti so vstavanými skriňami čoraz častejšie rátajú už v samotných projektoch. Pokiaľ je dom dostatočne priestranný, uplatnenie v ňom nájde aj zabudovaný šatník na mieru, ktorý je komfortnejším variantom vstavanej skrine. Majiteľom poskytuje maximum úložného priestoru od steny po stenu, od podlahy po strop. Vnútro šatníka, tak ako vstavaná skriňa sa skladá z policového systému, systému na vešanie (pevný, výsuvný, sklápací), šuflíkov a rôznych drôtených výsuvných košov a doplnkov. Aj tu posuvné dvere, rovnako ako na vstavanej skrini, nevyžadujú manipulačný priestor pred skriňou, nezaberú veľa miesta a môžu vytvárať harmóniu s okolím, alebo dominantu v celom priestore. Dobre navrhnutý šatník by mal byť medzi spálňou a kúpeľňou, kde sa môžete prezliecť a odložiť veci do koša na špinavú bielizeň.

Výhody vstavaných skríň

  • maximálne využitie priestoru od steny k stene a od podlahy po strop
  • vstavaná skriňa poskytuje oveľa väčší objem úložného priestoru
  • posuvné dvere umožňujú dokonalý prístup do vstavanej skrine a šetria váš priestor
  • nastaviteľnosť dverí umožňuje ľahké prispôsobenie sa aj nerovným stenám a podlahám
  • horné a spodné vodiace systémy umožňujú ľahký a nehlučný posuv dverí
  • možnosť prispôsobiť sa akémukoľvek priestoru vo Vašom byte, resp. dome – atypické skrine
  • protiprachové tesnenie zabraňuje preniknutiu prachu do vnútra skrine
  • výroba na mieru – individuálne riešenie vnútorného usporiadania podľa Vašich požiadaviek
  • zrkadlové dvere poskytujú veľké šatníkové zrkadlo a vytvárajú optické zväčšenie okolitého priestoru
  • široký výber doplnkov: police, zásuvky, vešanie, vodiace systémy…

Materiály

Dizajnové sklenené výplne s bezpečnostnou fóliou sú novinkou na trhu. Ponúkame vám možnosť umiestniť na sklenené výplne posuvných a otváracích dverí ľubovoľný motív z množstva fotiek a grafík, alebo možnosť použitia vlastných fotiek či iných vlastných obrázkov.

Vďaka vstavaným skriniam ušetríte nielen veľa miesta, ale aj kopec času lámaním si hlavy, ako svoj byt či dom zútulniť, zmodernizovať, farebne či štýlovo zladiť. V našej ponuke máme množstvo návrhov na rôzne typy interiérov. Sme rovnako schopní sa kedykoľvek flexibilne prispôsobiť vaším požiadavkám.