Terasy

dlh logo

iDeck terasy

Naše terasové dosky sú vyrobené z najlepších materiálov. Tie sa vyznačujú vysokou kvalitou, najlepšími technickými parametrami a jedinečným štýlom. Terasové dosky iDeck sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a ponúkajú množstvo druhov exotického a európskeho dreva. Starostlivo upravená terasa alebo balkón je priestor, ktorý sa môže stať atraktívnym rozšírením vášho domova v priebehu jari, leta aj jesene. Vďaka terase, máte možnosť stráviť viac času vonku, cítiť teplo slnečného svetla, závan vetra…

Príroda blízko vás

Nedostatok priestoru vonku, ktorý umožňuje k odpočinku v prírode, je problém mnohých ľudí, ktorí žijú vo veľkých mestách. To je problém, ktorý sa dá ľahko vyriešiť vhodným usporiadaním dokonca aj malého balkónu alebo terasy. Táto "outdoor obývačka" môže byť usporiadaná naozaj zaujímavým a pohodlným spôsobom, ktorý umožňuje relaxáciu, zábavu, príprava aj konzumáciu jedla, rovnako ako stretnutie s priateľmi. Krásne terasové dosky, kvetináče plné kvitnúcich rastlín, okrasných kríkov, nábytku odolného poveternostným vplyvom, slnečníky, ležadlá, vankúše, krby, grily - DLH ponúka svojim zákazníkom širokú škálu výrobkov v rôznych štýloch - od retro až k modernému minimalizmu.

Drevo - priateľský materiál

Voľba vhodných materiálov je tá najdôležitejšia vec. Drevená doska je najviac ušľachtilý materiál pre terasy. Je prirodzené a umožňuje vytvoriť príjemné prostredie pre relaxáciu. Je to vynikajúce zázemie pre okrasné rastliny, dreviny a kvetiny. Rovnako ako oni, drevo je ďalší prírodný prvok, ktorý nás obklopuje. Pri pravidelnom udržiavaní terasy, je drevo vždy nádherné na pohľad a drží si nielen svoju vizáž ale aj kvalitu mnoho rokov.

Twinson terasy

Terasový systém Twinson Basic ponúka svojim užívateľom všetky hlavné prednosti špičkového kompozitného materiálu Twinson. Materiál Twinson je vyrobený z dreva a PVC. Vďaka skombinovaniu výhod oboch prvkov v jedinom novom materiáli poskytuje to najlepšie z oboch svetov. Pevnosť, odolnosť, prírodný vzhľad, tepelné vlastnosti a nenáročná údržba robia z neho ideálny materiál pre vonkajšie terasy, chodníky, okraje bazénu i obklady domov.

Farby podľa Vašich predstáv

V ponuke ho máme v ôsmych farebných variantoch, ktoré Vám umožnia architektonické riešenia ako pri rekonštrukciách, tak aj nových projektoch. Farby materiálu siahajú od mandľovej béžovej po sladkodrievkovo čiernu a podtrhujú tak jeho prírodný vzhľad. Twinson vďaka svojmu vzhľadu tiež príjemne ladí s ostatnými materiálmi.

Ekologické riešenie

Materiál Twinson sa vyrába zlúčením borovicového dreva a kvalitného umelého polyméru. Vďaka použitej technológii veľmi málo rozpínavý, teda ani pri letných horúčavách sa nedočkáte žiadneho nepríjemného prekvapenia. Vyznačuje sa tiež nízkou nasiakavosťou vody, čím si zachováva stály vzhľad a tvar. Zároveň patrí do triedy životnosti číslo 1 podľa normy EN350 a je 100% recyklovateľný. Drevo borovíc, ktoré je k výrobe materiálu Twinson používané, sa umelo pestuje v obnovovaných lesoch, takže jeho využívanie neškodí životnému prostrediu. Materiál Twinson je skrátka materiálom budúcnosti.